Kedves látogató! Ez a weboldal jelenleg szerkesztés alatt áll.
A selfskills.hu oldal ami a működőképes oldalunk, megtudja nyitni ha, a következő linkre klikkel: selfskills.hu.
Köszönjük megértését.

Varga Zoltán - NLP Life Coach; kommunikációs tréning, önismereti tréning, nlp coach, life coach, business coach

Breaking News
Home / Állás / PHP-s webfejlesztő WordPress ismeretekkel
PHP-s webfejlesztő WordPress ismeretekkel

Magyarország egyik vezető webfejlesztő cégéhez, online szórakoztató és közösségi portál csoportjához keresünk webfejlesztő munkatársat

Programozó

Feladatok:

Programozásban:

  • PHP (OOP szemlélet, MVC)
  • JavaScript

Sitebuild-ben:

  • XHTML, HTML5
  • CSS3
  • jQuery
  • Photoshop
  • PSD-ből pixel pontos sitebuild
  • SEO
  • Keresztplatformos, mobil megoldások

WordPress 3+:

  • flexibilis vagy egyedi sablon gyártása
  • egyedi plugin-ek leprogramozása vagy jQuery plugin-ek implementálása WordPress-be
  • WordPress belső felépítésének, adatbázisának ismerete
Elvárások:
  • Rugalmasság, segítőkész hozzáállás
  • Precíz munkavégzés
  • Önálló munkára való képesség

Amit kínálunk:

  • Betekintés egy dinamikusan fejlődő internetes vállalat feladataiba
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Támogató környezet
  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Határozatlan idejű munkaviszony, napi 8 órás munkarend

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, villamosmegállótól néhány percre
Jelentkezni a lenti címen lehet, fényképes önéletrajzzal:

allas@selfskills.hu