Kedves látogató! Ez a weboldal jelenleg szerkesztés alatt áll.
A selfskills.hu oldal ami a működőképes oldalunk, megtudja nyitni ha, a következő linkre klikkel: selfskills.hu.
Köszönjük megértését.

Varga Zoltán - NLP Life Coach; kommunikációs tréning, önismereti tréning, nlp coach, life coach, business coach

Breaking News
Home / Állás / Irodai adminisztráció / Adatrögzítő
Irodai adminisztráció / Adatrögzítő

Magyarország egyik vezető tréning és tanfolyam szervező cégéhez, online szórakoztató és közösségi portál csoportjához keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Pályakezdő / Gyakornok

Feladatok:

  • Adatrögzítés
  • A back-office csapat munkájának támogatása
  • Adminisztratív munkák elvégzése

Elvárások:

  • Alkalmasság monoton munkavégzésre
  • Rugalmasság, segítőkész hozzáállás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precíz munkavégzés
  • Önálló munkára való képesség

Előnyök:

  • Online területen szerzett munkatapasztalat
  • Az e-kereskedelem, a marketing, közösségi program szervezés területén szerzett ismeretek
  • Gazdasági és/vagy logisztikai területen folytatott tanulmányok
  • Angol/ Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Betekintés egy dinamikusan fejlődő internetes vállalat feladataiba
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Támogató környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkaidő:

  • Határozott idejű gyakornoki munkaviszony, heti min. 20 órás munkarend, min. 3 hónap időtartam

Munkavégzés helye:

Első sorban otthonról végezhető.   A betanulás helye:  Budapest, III. kerület, villamosmegállótól néhány percre.

Jelentkezni a lenti címen lehet, fényképes önéletrajzzal

allas@selfskills.hu